Ceník on-line dílniček "naživo" ❤

Nemáte EURo účet? Nevadí ! 
Cena se při platbě přemění do Vaší měny anebo bude automaticky stržena z Vašeho účtu dle aktuáního kurzu.

Rodina
15€
Jednorázově
Tvoříme společně ŽIVĚ on-line 1,5-2h. ! Děti, rodiče, prarodiče, tetičky, strýčkové a domácí mazlíčci 🙂 V pohodlí vašeho domova. PS: připravte si něco dobrého na zub (nejlépe ovoce či zeleninu) a k pití 🙂
Škola/Organizace
150€
jednorázově
Tvoří celá škola! Buď se žáci připojí doma k pc nebo se zapojí celá třída najednou a sledují tv nebo projektor. Vyučující může řídit dotazy žáků. Tvoříme ŽIVĚ on-line 1,5 - 2 hodiny.
Škola/Organizace 15x za 30%
2250 €
588 €
platnost 1 rok
49 € / měsíc pro celou vaši školu s dalšími bonusy a programy pro dětičky, mládež i dospěláky. Vstupte do Folkloráčkovy rodiny se všemi výhodami. POUZE PRO PRVNÍCH 50 ZAKLÁDAJÍCÍCH ČLENŮ.

Co získáte?

Přístup na dílničky plné tvoření, lidových písní, povídání o životě našich předků, jejich tradicích a našich krásných českých zvycích

 • Rozvoj fantazie a kreativity
  Rozlitá barva není průšvih, ale záměr:-). Tak zjednodušeně vysvětluji, že není důležité se v našich dílničkách snažit, přesně dodržovat pokyny a návody výroby. Když se něco "ne"povede, zamyslíme se, vezmeme to jako výzvu a vyrobíme z toho něco nového :-). Podpoříme fantazii, řekneme si co nám skvrna připomíná a ještě se tomu zasmějeme. Prostě žádná nuda!
 • Podpora jemné motoriky a grafomotoriky
  Věděli jste, že jemná motorika úzce souvisí s vývojem řeči? Budeme si stimulovat prstíky pomocí tvoření s drobnými materiály, děti si ani nevšimnou, že vlastně zábavně cvičí:-). Se štětcem budeme tančit po papíře a s tužkou vařit, aby nám šel lépe úchop.
 • Zpívání lidových písní a rozvoj řeči
  Zpíváme známé i méně známé písně, které nám zpívaly už naše maminky a babičky, a které už jsme mnohdy zapomněli. Texty budete dostávat v přílohách a tak si je můžete zákládat a zpívat jen tak doma pro dobrou náladu, při cestách nebo třeba při domácích prácích.
 • Povědomí o češství, našich krásných tradicích a velikánech
  Kdo to byl svatý Václav? Proč začaly všechny děti chodit v Česku do školy? Kdy se otevírají jeskyně s poklady? Co se dalo vyčíst z litého olova a s jakými bylinkami si dívky přičarovávaly své milé, se dozvíte na našich dílničkách:-)

DÁRKOVÉ POUKAZY

VYBÍREJ DÁRKY ORIGINÁLNĚ A JEDNODUŠE 🙂

Reference

Folkloráček doporučuji, protože děti rozvíjejí k samostatnosti, tvořivost, kreativitu, zručnost a motoriku. Na to se velmi často zapomíná a je to veliká škoda, protože každé dítě je tvořivé, ale rodiče nechávají děti často u televize a ty děci moc nepošoupnou k tomu aby tvořili. Tak že tohle je možnost. Pokud jste maminky vytížené, pusť te jim Folkloráček a uvidíte, co vaše děti zvládnou.
MarieVyučující, ZŠ Mělník

HURÁ DO TVOŘENÍ !

Nepotřebujete žádné speciální pomůcky,
většinu věcí máte běžně doma:-).
Vše v dílničkách pěkně vysvětlíme.
Těšit se můžete také na hezké lidové písničky
a veselé protahování !