Pouze pro obecné informace, postupujte opatrně, diverzifikujte své investice a snižte riziko!
A hlavně na tom pořádně vydělejte a pomáhejte svému okolí, světu. Buďte zvědaví, vzdělávejte se.


 Jak si tentokrát nenechat ujet vlak?

Digitální měny mají potenciál zásadně ovlivnit náš svět více než internet.

Právě stojíme na počátku, podobně jako se nacházel web v devadesátých letech. Kdo by odmítl nabytí podílů společností jako je Google, Amazon či Apple za zlomek nynější hodnoty?  Tržní kapitalizace kryptoměn dosáhla 3 bilionů dolarů, s novými maximy.

Jedno je jisté: kryptoměny nezaniknou. Vzhledem k tomu, že bitcoin a technologie blockchain, která umožňuje jeho fungování, přijímá stále více podniků, budeme postupně nuceni seznámit se s dynamikou světa kryptoměn.  Zvážte právě nyní supervýhodné období investic do nich.

Foto z reálného účtu z naší investiční skupiny

Ach, ten omílaný pasivní příjem !

Řeknu to narovinu...

Nehledě na to, co je psáno níže, nebo kdo co říká, je tu jeden nezvratný fakt. Každý chce pasivní příjmy. A mě to reálně na denní bázi funguje.

S tímto portfoliem, které jsem si nastavil, mám příjmy i když spím, jsem na dovolené či se učím na wc cizí jazyk z cizího jazyka - miluji efektivitu. Prostě to vydělává konstantně, přesto nebo právě proto, že jsem si vybral několik projektů a více než méně jsou všechy ziskové. Bonusem navíc jsou další příjmy za sdílení se světem.

Obrázek vedle je z reálného účtu z naší investiční skupiny a denní výběry využíváme, ukládáme do dalších doporučení starého pravidla tří loukotí - tedy ještě do zlata a investičních nemovitostí. Mimochodem z vlastního domu, který jen "žere" hypotéku a další náklady lze udělat také aktivum a mít z něho více příjmů než výdajů. Ověřeno v praxi tisíckrát.


Proč riskovat ?

Dobrá otázka, i když řečnická. Odpovídá si totiž zároveň. A vyzývá.

Vysokých zisků lze nabíti různými způsoby. Traidováním nebo aktivitou v krypto světě, například. U toho prvního panuje spíše atmosféra jako v kasínu, pokud se tomu člověk nevěnuje do hloubky a nemá dobře nastavenou hlavu. Tam ujíždí emoce i vlastní vstupy. Poučka zní: NEOBCHODUJI CO SI MYSLÍM, ALE CO VIDÍM. U toho druhého - virtuálního - panují obavy i skazki o ztrátách nevídaných či nemožnosti se dostati do své kryptopeněženky, nebo naopak, že se tam dostalo více jedinců než je zdrávo... ALE VŠE SE MĚNÍ, CELÝ SVĚT SE MĚNÍ.


Jak jsem se dostal k 800% ?

Měl jsem štěstí na kvalitní lidi kolem sebe. Ale tomu, abych je potkal, jsem musel téměř zbankrotovat, přijít o 15 leté podnikatelské úspory a skončit téměř na ulici. Ve zkratce - před koronou se mi tak dařilo, že jsem své pobočky v Belgickém království až pohádkově rozšiřoval, vše sluncem zalité. Závislé ovšem na jedné kartě - turismu. Pád byl nevyhnutelný. Toto školné za finanční gramotnost mělo mnoho nul za první číslicí.

Začal jsem konzervativním zlatem, které mít v době krize, tak bych tu nepřízeň poměrně dobře přežil. Setkal jsem se s bývalými řediteli bank, také poučenými vhledy do systému a nasměrovanými alternativně. A bylo jen otázkou času, kdy se dostanu na druhý protipól, ke kryptoměnám. Zrovna začínalo období, kdy se napojovaly na reálné produkty a služby. To mi už dávalo smysl a chtěl jsem o tom vědět více, být u toho. S někým, kdo to zkoumá roky a má zkušenosti. A hned první projekty generují 300-800% ziskovost a možnosti denních výběrů příslušného podílu. Tedy se snižujícím se rizikem a zvyšující se pravděpodobností násobných výnosů.

Lze to říci lidštinou ?

O orientaci krypto světa na reálný svět je slyšet čím dál více. Díky tomu se tato dříve vysoce riziková oblast stává stabilnější, důvěryhodnější a ziskovější pro více zájemců. Existuje totiž přes 30 tisích kryptoměn a jen 215 z nich má svůj tzv. blockchain něco jako dálnici, po které to jezdí. Ostatní se musí připojit. Tudíž kdo to má, je v elitním klubu důvěryhodnějších kryptoměn, řečeno docela laicky.

My využíváme několik takových společností, na sobě zcela nezávislých. Všechny mají produkty a aplikace, které jsou na dlouhodobější investice s předpokladem vysoké ziskovosti a systémy, které jsou ziskové na denní bázy, kdy si můžeme toto okamžitě vybírat. Představte si to jako akcie, které my "mintujeme" a časem jejich hodnota roste.

Mají svůj blockchain, white-list, transparentnost, tokenomiku, nezávislost, decentralizaci, eko-systémy, stovky vývojářů rozesetých po celém světě, velkou komunitu a další potřebné atributy ke stabilnímu růstu.

Vedle zlata je toto další "nutná" alternativa vůči klasickému finančnímu světu, který se potápí a hrozí celkový bankrot. Poté se lidé budou upínat k těmto nezávislým komoditám, systémům, měnám. Je proto dobré je v rámci diverzifikace budovat a vlastnit, snižovat rizika a zvyšovat pasivní příjmy.

Nyní jsme u přerodu světa a je více než vhodné u toho být osobně, zajímat se o to a zařídit se. Je to výhoda a "nabídka, která se neodmítá".

Naše projekty

OBECNÝ DISCLAIMER: NUTNO SDĚLITI, ŽE SE NEJEDNÁ O INVESTIČNÍ/FINANČNÍ PORADENSTVÍ, SDĚLUJEME OSOBNÍ ZKUŠENOSTI A FAKTA, PŘEDÁVÁME K POSOUZENÍ.
S kryptoaktivy a trhy NFT jsou spojena rizika a nese riziko ztráty. Ztráta jistiny je možná. Jsou s tím spojena zvláštní rizika, včetně větší volatility trhu a politických, ekonomických a tržních rizik a rozdílů v účetních metodách. Obsah má pouze informativní charakter a žádné informace ani jiné materiály by neměly být chápány jako právní, daňové, investiční, finanční nebo jiné poradenství. Nic z toho, co je obsaženo v této prezentaci, nepředstavuje výzvu, doporučení, schválení nebo nabídku k nákupu či prodeji jakýchkoli produktů.  Veškerý obsah jsou informace obecné povahy a netýkají se okolností žádné konkrétní fyzické nebo právnické osoby. Výhradní odpovědnost za posouzení výhod a rizik spojených s použitím jakýchkoliv informací nebo jiného obsahu nesete pouze vy sami, a to předtím, než na základě těchto informací nebo jiného obsahu učiníte jakékoli rozhodnutí.

XERA

Globální hnutí, které chce zvýšit kupní sílu lidí.

VIZE
● Udržujte nebo posilujte svou kupní sílu.
● Mějte kontrolu nad svým vlastním majetkem.
● Vytvořit druhotný zdroj příjmů.

MISE
● Mezinárodní společenství ve více než 100 zemích.
● Uživatelská základna více než 2,2 milionu lidí. ● Vedení s hlubokými zkušenostmi.

PRODUKTY:
LAYER K - možnost ražby tokenů na nejnovější technologii s nárůstem stovek procent
NEO ONE- jedna z prvních krypto-nativních digitálních bank
QUANTWISE - prověřený úspěch AI softwaru při obchodování na burze

 

Mavie global

Podobně jako Amazon, Airbnb nebo Uber, které nevlastní ani postele, ani auta, neprodává MaVie Global žádné vlastní produkty. Prodává produkty a služby jiných společností z oblasti Web3 Blockchainů. Partnerem je ULTRON -nejrychleji rostoucí blockchain Layer-1 na světě.

VÝHODY: DENNÍ PASIVNÍ PŘÍJEM NFT PRODUKTŮ, DLOUHODOBÁ INVESTICE S ODMĚNAMI +311%.

PRODUKTY:

STAKING HUB, snadný přístup k celému ekosystému a mintování Ultronu
PAYMENT HUB,  klasické bankovnictví a krypto na jednom účtu pro každého
TRADING HUB, nejmodernější technologie AI obchodující za vás

BitDCA

Od A do Z s českými krypto inovacemi: efektivní těžba, bezpečné uložení a nyní nový přístup k distribuci kryptoměn. Má za cíl podpořit Bitcoin a další kryptoměny v jejich šíření pomocí nového, geniálního způsobu distribuce. Možnost správného a jednoduchého způsobu investování do zajímavých aktiv.

Bez práce. Bez starostí. Bez námahy.

PRODUKTY:
Nákup tokenu BNB unikátní metodou s průměrováním cen, aniž by to zatížilo rodinný rozpočet
Nákup tokenu BDCA za velevýhodné ceny v době start-up, časově (objemově) omezeno
Staking tokenu BDCA pro partnery s přidanou hodnotou marketingového plánu, časově (objemově) omezeno

 

D.AI.SY

Vynikající platformy pro projekty Crypto & Forex. Jedná se o důvěryhodné platformy, které byly přísně hodnoceny a prověřovány elitami odvětví po celém světě. Je založena na decentralizované chytré smlouvě vytvořené na blockchainu Tron, s níž může každý získat výdělky z obchodování, vlastního kapitálu a referenčních příjmů.

Limitless

BLOCKCHAIN SPORTS X LIMITLESS TECHNOLOGIE WEB3 SE PROPOJUJE S REÁLNÝM PODNIKÁNÍM VE SPORTU

ODMĚNY Z REÁLNÉHO BYZNYSU
ZÍSKEJTE DENNÍ ODMĚNY • OVĚŘUJTE TRANSAKCE Z BLOCKCHAINU
• VYDĚLÁVEJTE NA POPLATCÍCH Z DATOVÉHO ÚLOŽIŠTĚ
• RAŽBA COINU ATLA

Napiš dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Kontakt

+420 606 032 711
... NAPSAT SMS
+32 470 58 53 50
... NAPSAT NA WHATSAPP
info@swalens.eu
... NAPSAT E-MAIL